Українська Програма

Пройдіть цей вступний курс, щоб бути зарахованими до Інституту християнських лідерів. По його закінченню Ви отримаєте стипендію для покриття витрат на Ваше навчання в нашому інституті. Завдяки жертовності учасників програми «Vision Partners», Ви зможете безкоштовно пройти всі курси ІХЛ і отримати неофіційні сертифікати, які засвідчують про закінчення програм в області служіння, підприємництва, навичок спілкування, філософії та багатьох інших. 

Що очікувати?

Даний вступний клас буде вимагати менше 2-х годин.

Ми розповімо про наш навчальний заклад і про те, як успішно завершити навчання.

Ви дізнаєтеся про те, як можна використовувати наші безкоштовні курси для того, щоб брати участь у програмах філій місії «Служіння християнським лідерам».

Ви ознайомитеся з вимогами ІХЛ і політикою у відношенні плагіату.

Ви заповните свій обліковий запис в особистому кабінеті (студентський профайл). Ця вимога накладається на кожного за умовами нашої акредитації.

Ви дізнаєтеся, як записатися для проходження нових курсів, починаючи з курсу «Розвиток лідерства». 

 Ваші можливості

Стипендія також надасть Вам доступ до програм інших філій місії «Служіння християнським лідерам».  Отже, завершення безкоштовного навчання в Інституті християнських лідерів і отримання відповідних сертифікатів відкриє Вам нові двері.

Курс «Основи християнського віровчення» покликаний ознайомити студентів з основними темами християнського вчення з точки зору євангельського християнства. Він закладає фундамент для подальшого вивчення християнських доктрин і богослов'я («систематичне богослов'я 1» і систематичне богослов'я 2»).

Курс складається з 12 розділів, кожен з яких включає в себе 2 (іноді 3) відео-урока, тест, матеріал для читання (розділи з підручників, які потрібно прочитати в рамках розділу) і списку ключових біблійних текстів.

Що ваше служіння розповідає про вас? Чи усвідомлюєте ви, що покликані служити іншим?

Цей курс перебуває в числі початкових за програмою підготовки до служіння в Інституті християнських лідерів. 

В даному курсі проводиться глибоке дослідження понять «служіння» і «покликання», а тому він буде особливо корисним для тих, хто вже здійснює служіння або розмірковує про нього. Курс поділений на дві частини. Перша частина допоможе зрозуміти ваше християнське покликання і вимоги до християнського лідера. Друга - звертає увагу на  особисті відносини з Богом.

Сама назва «огляд» має на увазі, не детальне і поглиблене вивчення кожного тексту і книги, вірш за віршом, як це робиться при експозиції книги. Наше завдання отримати загальне уявлення в цілому про книгу, її автора і періоду написання. Тобто потрібно відрізняти огляд книги від тлумачення або розбору. Іншими словами, моє завдання не занурити Вас в нетрі джунглів, а допомогти Вам побачити всю картину в цілому з висоти пташиного польоту.


Приєднайтесь до захоплюючої подорожі по сторінкам древніх Священних книг. Сподіваюсь, що оглядове вивчення  Старого Заповіту, допоможе тобі побачити втілення велчної історії взаємин Творця з Його творінням. Звичайно, виконання академічних очікувань курсу важливий елемент навчального процесу, однак трансформація серця відбувається найперш не від знання, але від пережитого практичного досвіду зустрічі з люблячим Небесним Отцем. Пам’ятай про це!